Hide content

Day Spa na Dzień Kobiet

Day Spa na Dzień Kobiet !

Pakiety Day Spa przygotowane z okazji Dnia Kobiet to niecodzienna okazja do celebrowania tego Święta w wyjątkowy sposób.
Zabierz ze sobą przyjaciółki, oderwij się od codzienności i podaruj sobie chwile relaksu...

Promyk witalności 

Zabieg z wykorzystaniem zjawiska elektroporacji, który polega na użyciu fali elektromagnetycznej. Docierający do głębokich warstw skóry oraz działający na mięśnie mimiczne twarzy. W zabiegu używamy indywidualnie dobranych do potrzeb niskocząsteczkowych ampułek. Wykończeniem  są maski nawilżająco- rozświetlające. Natychmiast po zabiegu skóra jest nawilżona i ujędrniona, widoczna jest również redukcja głębokości zmarszczek.

Cena: 145 zł (czas zabiegu: 45 minut)

Iskierka w oku

Profesjonalny zabieg poprawiający kontur oka, niwelujący „kurze łapki”, rozświetlający cienie pod oczami. Rozszerzony do ogólnej pielęgnacji twarzy, szyi i głębokiego dekoltu poprzez użycie maski z biotechnologia morską oraz peptydami. Usuwającą wrażenie nierównego odcienia skóry, pomagając zwalczyć hiperpigmentację wywołaną słońcem, bliznami po trądziku oraz zmianami hormonalnymi jednocześnie poprawiając odnowę komórkową i zmniejszając stan zapalny tak, aby uzyskać bardziej trwały efekt młodej i rozświetlonej cery.

Cena: 180 zł (czas zabiegu: 60 minut)

Filiżanka urody

Pyszna uczta dla ciała i umysłu. Pozwoli zatopić się w słodkim świecie rozkoszy, bez poczucia winy i myślenia o kaloriach. Zabieg oddziałujący na wszystkie zmysły. Oferujący niezapomniane chwile odprężenia i relaksu.

Słodki, kremowy peeling uwodzi zmysły kuszącym zapachem czekolady bądź cappucino. Zabieg subtelnie oczyści, nawilży i wygładzi skórę ciała, nadając jej cudownej miękkości, zaś aromat zadziała kojąco na zmysły.

Do zabiegu dołączona jest filiżanka cappuccino lub filiżanka gorącej czekolady z pomarańczą.

Peeling + masaż: 160 zł (czas zabiegu: 60 minut)
Peeling + łaźnia + masaż: 190 zł (czas zabiegu: 90 minut)

Informacje: Recepcja SPA
spa@hotelchopin.pl tel.:  (46) 862 59 99 wewn. 387
tel. + 48 662 734 702

 

 

They trusted us
Hide content
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close