Ukryj treść

Zabiegi

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów na twarz i ciało, wykonywanych na najlepszych liniach kosmetyków.

Wybraliśmy dla Państwa kosmetyki firmy Repechage.

Jest to amerykańska linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz całego ciała.

Głównym składnikiem linii kosmetycznej są najwyższej jakości świeże algi. Repechage stosuje wyjątkową, opatentowaną metodę ich przetwarzania.  
Metoda ta polega na zamrażaniu alg w temperaturze -50 stopni Celsjusza, a nie wypalaniu w temperaturze plus 450 stopni Celsjusza.
Dzięki temu zachowane są wszystkie mikro i makroelementy znajdujące się w algach.

Do firmy Repachage należy też linia kosmetyków oparta na wyciągach z roślin i owoców – Kanshi, której kosmetyki również wykorzystujemy w zabiegach w naszym SPA.

Nasza oferta obejmuje również kosmetyki z linii Medex Professional. Kosmetyki te zawierają ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, mikroelementy, kwasy owocowe, bardzo skuteczny odmładzający Tinticosyn opracowany przez naukowców Medex, zapewniający produkcję kolagenu i elastyny – protein nadających skórze jędrność. Linia Medex Professional zawiera kremy do każdego rodzaju skóry, od bezproblemowej, przez wymagającą, kończąc na bardzo trudnej w pielęgnacji.

Zaufali nam
Ukryj treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij